Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Kaynarca Mah. Kıyı Bulvarı No:49
Telefon:0 (216) 584-6200
Web Sitesi:www.bogazicidiyaliz.com.tr40.86691829.268218
Kurum Hakkında

Kuruluşumuz Şair Sıhhat Hizmetleri Tic. A.Ş. bünyesinde Pendik Kıyı Yolu’nda Boğaziçi Diyaliz Merkezi olarak Ekim 2008’de kurulmuş ve Kasım 2008’de hasta kabulüne başlamıştır.

Binamız inşaatından itibaren Diyaliz Merkezi olarak planlanmış; hastaların ferah, aleni ve manzaralı bir merkezde, çalışanlarımızın da düzenli ve rahat bir ortamda hizmet vermelerini sağlayacak şekilde inşaa edilmiştir.

Toplam 7 kattan oluşan binamız, 4 katta yekün 20 makine (kapasitemiz 40 makinedir) ile diyaliz hizmeti vermektedir. Makinelerimiz Fresenius 4008 HDF (Hemodiafiltrasyon)’dir. Hepsi endotoksin tutuculara sahip, son sistem çağdaş makinelerdir. Su sistemimiz 40 makinelik GAMBRO marka endotoksin tutuculu sistemdir. Merkezimizde HD, HF ve online-HDF tedavilerini başarılı bir şekilde uygulama yeterliliğine ve tecrübesine sahibiz.

Katlar arası ulaşım, hususi sedye sığabilecek genişlikte olan asansör ile sağlanmaktadır. HCV( ) ve HBS( ) hastalar 4. katta tamamen ayrı olarak tedavi olmaktadırlar. Bundaki amacımız bu hastalarımızı tecrit etmek değil; hem onların, hem de öbür hastaların rahatını sağlamak ve olası riskleri asgariye indirmektir.

Diyaliz hastalarının en mühim mağduriyeti olan serviste ulaşım, dolaşma süreleri göz önüne alınarak hususi ufak klimalı servislerle olası olan en kısa sürede sağlanacak şekilde planlanmıştır. Hastalar evlerinden ya da hastaneden en kısa sürede merkezimize getirilerek tedavileri yapılmaktadır. Gebze, Tuzla, Pendik, Kartal, Bostancı ve Göztepe bölgelerine servis hizmetimiz mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Boğaziçi Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir