Özel Cadde Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Cadde Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Bostancı Mah. Bağdat Cad. No:498
Telefon:0 (216) 386-3333
Web Sitesi:caddetip.com40.95533629.090575
Kurum Hakkında

Sağlık hizmetlerinde dünya standartlarını sunmayı amaçlayan Cadde Tıp Merkezi, İstanbul ve etraf illerine yıllardır sıhhat hizmeti veren bir ekibin kurduğu Magnopere Sıhhat Hizmetleri A.Ş.’nin son girişimidir. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitemiz, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon İlim Dalının romatizmal hastalıklar ve rehabilitasyonu, ortopedik rehabilitasyon, nörolojik rehabilitasyon, sporcu rehabilitasyonu, kardiovasküler ve pulmoner rehabilitasyon, geriatrik rehabilitasyon, teknofizyoterapi, hidroterapi, robotik rehabilitasyon, robotik hippoterapi gibi başlıca konularında akademisyenlik yapmış, bilimsel araştırmalarda ve yayınlarda bulunmuş, konularında uzman hekimlerden ve tekrar konularında uzman fizyoterapistlerden oluşan tecrübeli kadrosuyla, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında iddialıdır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göğüs Hastalıkları
  • Acil

Özel Cadde Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Cadde Tıp Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir