Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Alemdağ Cd. Kısıklı Mh. Kaşgarlı Mahmut Sk. 13
Telefon:0 (216) 443-7123
Web Sitesi:www.erdemhastahanesi.com.tr41.02626929.081845
Kurum Hakkında

Hasta memnuniyetini ilk hedefi olarak belirleyen, Çamlıca’da yer alan, 20 döşek kapasiteli, çağdaş teknolojiye ve konusunda uzman sıhhat personeline sahip, merkezimiz, 05.10.2009 tarihinde kapılarını hastalarımıza açtı.

Binamızda merkezi ısıtma, soğutma sistemi, her hasta için ayrı merkezi oksijen ve aspiratör sistemine sahiptir. Bina, girişi lobi bekleme salonu ve sekreterlik, 1. ve 2. kat diyaliz merkezi olarak ayrılmıştır. Her hasta için tam otomatik kumandalı hasta karyolası, hastaya hususi kulaklıklı LCD televizyon mevcuttur. Klimalı ortamda hastalarımızın seansları sürdürmekte, seans sırasında hafif yiyecek meşrubat ikramı sunulmaktadır. Servis hizmetlerimiz 3 tane klimalı otomatik kapılı son model araçlarımız ile konusunda uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Merkezimiz; konsültan nefroloğu, mesul uzman doktoru ( iç hastalıkları ve hemodiyaliz mesul uzmanlığı sertifikalı), hemodiyaliz mesul doktoru, başhemşiresi, hemşireleri ve diyetisyeniyle tam kadro, profesyonel ve eğitimli bir ekip eşliğinde eksiksiz hizmet sunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir