Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi

Kurum Adı: Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:Ostim Mah. Bağdat Cad. 1153. Sokak No:52
Telefon:4445469
Web Sitesi:www.cihangoz.com39.96486832.753395
Kurum Hakkında

Cihan Göz Hastalıkları Merkezi mayıs 2008 tarihinde Bağdat cad. 210. Sokak no:52 adresinde faaliyete başladı. 3 tane Muayene odası ve gelişmiş Ameliyathanesi ve Tetkik odaları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Kliniğimizin Sosyal Güvenlik Kurumları (Emekli Sandığı, SSK, Bağkur, Devlet Memurları), 18 Islak altı sgk kapsamında olmayan kişiler ve Gaziler ve Onur Madalyası saha kişiler ile anlaşmalıdır.

Göz muayeneleri Ünit üzerinde bulunan cihazlarla, göz tansiyon ölçümü göze temas etmeden non-kontakt ölçüm ile, göz numaraları otorefraktometre ölçümü ile yapılmaktadır. Ayrıca çocuklar için hususi bilgisayarlı cihazlarla muayene yapılıp şaşılık, tembellik ve görme bozuklukları tespit edilmektedir.

Merkezimizde göz ameliyatları ileri teknik ve teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Sterilizasyon şartlarına Sıhhat Bakanlığının önerdiği koşulların ilerisinde teknolojiler kullanılmaktadır.Ameliyathane ekibi son radde tecrübelidir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları
  • Mikrobiyoloji

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Cihan Göz Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir