İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy

Kurum Adı: İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Büyükdere Caddesi Latilokum Sok. No:7
Telefon:0 (212) 631-1011
Web Sitesi:www.labistanbul.com.tr41.06760928.994461
Kurum Hakkında

İstanbul Laboratuvarı Türkiyenin ilk laboratuvarlarından olup; 1951 yılında Sultanahmet’te kurulmuştur. 2009 Yılında yeni bir vizyonla şirketleşerek ve marka tescilini alarak aka bir atağa geçmiştir. Modern ve yüksek teknoloji cihazlar ile 21.yüzyılın sıhhat hizmetini siz kıymetli müşterilerine devamlı büyüyen ve gelişen hizmet ağıyla ulaştırmaya devam etmektedir.

Laboratuvarımız çalışmaları, ilk aşama olan ISO -9001:2008 nitelik sistem belgesini almaya hak kazanmıştır.

Sağlık Firmamız Mobil Sağlık, Laboratuvar ve Analiz, Checkup konularında ISO -9001-2008 Belgesine sahiptir. Aynı zamanda check-up konusunda ilk nitelik belgesi saha firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

İstanbul Laboratuvarı, teknik altyapısı sayesinde ülkemizde yokluğu hissedilen, tıbbi ya da endüstriyel amaçlı referans laboratuvar hizmetlerini, aynı zamanda bütün sıhhat sektörü ile paylaşmaktadır. Bütün sıhhat sektörüne fason laboratuvar hizmeti de vermekteyiz.

Kalite Standartlarımız Gereği; Laboratuvarımızda her türlü tetkik en üst düzeyde, daha da güvenilir ve doğru şekilde yapılabilmektedir. Uluslararası nitelik denetim programlarıyla, laboratuvarlarımızda devamlı olarak testler güvence altında tutulmaktadır. Kalibrasyon ve kontrolleri devamlı tekrarlanmaktadır.

İstanbul Laboratuvarlar Grubu Vizyonu ve hizmet ilkeleri doğrultusunda öncü uygulamalarıyla sıhhat sektörüne hizmete devam etmektedir. Yeni şubelerimiz size en yakın yerden hizmet verebilmek amacıyla yakında hizmetinizde olacaktır. Anadolu ve aka illerimize yönelik hizmet hedefimize ulaşmak için atılımlarımız ve hazırlıklarımız süratle devam etmektedir.

İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İstanbul Laboratuvarı Mecidiyeköy, İstanbul ili Şişli ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir