Özel Cihan Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Cihan Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Çamçeşme Mah. Marmara Cad. Kültür Sok. No:2 Kaynarca
Telefon:0 (216) 396-6000
Web Sitesi:www.cihantipmerkezi.com40.87855529.271596
Kurum Hakkında

1994 yılında İstanbul’un Anadolu Yakası Pendik ilçesinde Cihan Polikliniği adı altında kurulmuş olup daha sonra tıp merkezine dönüştürülerek 16 yıldır hizmet sunmaktadır. İşletmenin merkezi Çamçeşme mahallesinde şubesi de Kavakpınar mahallesinde kurulan polikliniklerimiz sağlıkdaki hızlı değişime enlem olarak Kavakpınar mahallesindeki şubesini kapatarak Çamçeşme mahallesindeki polikliniğini Tıp Merkezi şekline dönüştürmüştür.

Kuruldukları günden bu yana hizmet kalitesinden taviz vermeyen, halkla ilişkileri ön planda tutan güler yüzlü hizmet, bölgemizin ekonomik durumuna müsait eder politikası ve hasta haklarına gösterilen itina sayesinde yıllardır başarılı gelişim çizgisini devam ettirmektedir. Tıp Merkezimizin amacı, var kaliteli hizmet anlayışıyla kendisini tercih eden insanlara şifa dağıtmaya devam etmek ve bunu devamlı kılmaktır. Ana branşlarda kuvvetli uzman hekim kadrosuyla 24 saat kesintisiz, kaliteli, ucuz ve güleryüzlü bir sıhhat hizmeti sunan tıp merkezimiz, deneyimli ve bilgi birikimli doktorları ve öbür çalışanlarıyla, donanımlı alt yapısıyla teşhis ve tedavide teknolojinin son ürünlerini kullanarak bölgenin en etkin ve laf sahibi sıhhat kuruluşları arasında olduğunu kanıtlamışdır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
  • Radyoloji
  • Acil
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Cihan Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Cihan Tıp Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir