Özel Çınarlı Hastanesi

Kurum Adı:Özel Çınarlı Hastanesi
Kategori:Hanım Hastalıkları ve Doğum
Kent:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Mersinli Mah. Anadolu Cad. No:14 Çınarlı
Telefon:0 (232) 462-2727


38.44063927.172651

Kurum Hakkında

1992 senesinde kurulan hastanemiz hanım hastalıkları ve doğum branşında İzmirdeki tek dal hastanesidir. Hastanemiz deneyimli çalışanı, halkla ilişkiler ve psikolog hizmeti, danışma, resepsiyon ve kafeteryası ile siz ve ziyaretçileriniz için konforlu bir ortam sunmaktadır. Hastanemiz; klima, tv, telefon, buzdolabı, merkezi ısıtma ve hasta yakınları için yatak donanımlı 18 düzgüsel oda ve 2 suit odası ile bebeğinizin ilk muayenesine ve onun hayata merhaba söylediği yer olmaya hazırdır.

İleri teknolojiye haiz ameliyathanelerimizde laparoskopi ve histeroskopi şeklinde hanım hastalıkları ve doğum ile ilgili her türlü ameliyat gerçekleştirilmektedir. Epidural anestezi ile ağrısız doğum İzmirde ilk kez hastanemizde gerçekleştirilmiştir. Yavrunuz dünyaya ulaştıktan sonra hastanemizden çıkana kadar sürekli çocuk doktorunun kontrolü altında bulunmaktadır. Fototerapi cihazlarının yer almış olduğu yeni doğan ünitesinde sarılık tedavisi gerçekleştirilmektedir. Son teknolojiye haiz transport küvezimiz ile gerektiğinde yavrunuz güvenli ve sıhhatli bir halde nakledilebilmektedir. Ek olarak anne ve çocuk sağlığı ile ilgili tüm tetkiklerin yapılabildiği bir laboratuarımız da bulunmaktadır.

3 doğumhane ve 3 ameliyathane kapasiteli hastanemizde açıldığı günden bu yana 13 yılda 35. 000 doğum gerçekleştirilmiştir. Ameliyathane ve doğumhane ekibimiz 24 saat kesintisiz, her an göreve hazır bulunmaktadırlar.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Hanım Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil
  • Yeni Doğan Yoğun Bakım
  • Yoğun Bakım

Özel Çınarlı Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çınarlı Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde hanım hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir