Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi

Kurum Adı:Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Mustafa Kemal Mh. 2129 Sk. No: 13/1
Telefon:0 (312) 442-7404


39.91308832.769592

Kurum Hakkında

Prof.Dr.Timur Gürgan’ın bilimsel yönetiminde Türkiye’nin en seçkin Kadın Sağlığı, İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi.

Son yıllarda insan üremesi konusunda elde edilen önemli bilgiler ve hızla gelişen teknoloji, sağlıklı bir çocuğa sahip olabilme konusundaki umutlarınızı gerçeğe dönüştürebilmek için bizlere yardım etmektedir.

Yüksek teknolojinin ve en çağdaş tedavi yöntemlerinin kişiye özel olarak uygulanması sayesinde edindiği yüksek başarı oranları ile 2000 yılından beri hizmet veren merkezimiz, bebek sahibi olmak isteyen çiftleri bu özlemlerine kavuşturmaktadır.

Gürgam Clinic Kadın Sağlığı, İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi kadın ve aile sağlığı merkez alarak hastalarına en güncel tanı ve tedavi hizmetlerini başarıyla sunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Yoğun Bakım
  • Tüp Bebek

Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir