Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çubuk
Adres:Cumhuriyet Mah. Ankara Blv. No:82
Telefon:0 (312) 837-9980
Web Sitesi:Kaydedilmemiş40.22590933.033976
Kurum Hakkında

Merkezimiz Çubuk‘ta 2007 yılından bu yana 6 yıldır hizmet veren ve alanında deneyimli kadromuz ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz. 25 deneyimli personelimiz ile 100 hastaya hizmet ediyoruz. Her yaştan hastamız var. Sabah, öğle, akşam olmak üzere günde 3 seans hizmeti yapıyoruz.

Amacımız öncelikle hastalarımızın haklarını ve doğru tedavi hizmetlerini modern standartlara sunan etik değerlere bağlı bir müessese olmaktır. Tüm halk sıhhat kuruluşları (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) ve hususi sigortalar ile anlaşmamız mevcut. Hizmetlerimizin karşılığında anlaşmalı kuruluş hastalarından hiçbir ücret talep etmemekteyiz. Belli bir oranda sosyal güvencesi olmayan ve sıhhat sigortası kapsamında olmayan hastalarımıza da hususi imkânlar sunmaktayız. Tam teknik donanımlı 20 1 İnnova ve Braun Dialog Plus cihazları ve 5 servis aracımız ile hastalar evlerinden alınıp, yine evlerine bırakılıyor. Aynı zamanda diyaliz dışı tedavi gereksinimlerini Ankara merkezde bulunan anlaşmalı hususi sıhhat kuruluşları ile her türlü tedavileri karşılanmaktadır. Esenboğa havaalanı 5 dakika gibi kısa mesafede olması, konuk hastalara kolaylık olması nedeniyle hastalar günü birlik tedavisini gerçekleştirebiliyorlar. Hizmetimiz diyaliz hastalarını 40 km olan Ankara’ya gitme zahmetinden kurtardı. Çankırı, Orta, Şabanözü, Eldivan, Ankara Kalecik, Pursaklar, Bağlum, Keçiören, Çubuk, Akyurt ve köyleri bulunan diyaliz hastaları için özenle hiçbir masraftan kaçınmadan, standartların üzerinde donanıma kavuşturularak hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi, Ankara ili Çubuk ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir