Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi

Kurum Adı: Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Başvekil Cad. No:3 Çapa
Telefon:0 (212) 589-1592
Web Sitesi:www.medilife.com.tr41.01467428.933532
Kurum Hakkında

2010 yılı Ocak ayında Avrupa Yakası’nda hizmete giren Çapa Tomoçek Radyoloji ve Görüntüleme Merkezimiz, eğitimli, güler yüzlü çalışanları ve uzman kadrosu ile istikbal günlerde de, en üst düzey teknoloji ve faik hizmet anlayışını beraber yürütmeyi hedeflemektedir.

Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi için yorumda bulun

    Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi için ilk yorumu yapabilirsin.