Özel Derman Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Derman Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:5453 Sokak No:24 Çamdibi
Telefon:0 (232) 435-0077


38.43319627.190402

Kurum Hakkında

Özel Derman Tıp Merkezi 2007 tarihinde İzmir’de kurulmuş mültidisipliner yaklaşımda hizmet veren özel bir tıp merkezidir.

Bünyesinde çocuk hastalıkları polikliniği, nöroloji polİkliniği, göğüs hastalıkları polikliniği, dahiliye polikliniği, uyku laboratuvarı, benzer biçimde klinik dallarını barındıran Özel Derman Tıp Merkezi üniteleriyle kendisinden sıkça söz ettirmektedir.

Sıhhat hizmetini hem kaliteli, hem de deontolojik ilkelerce verme misyonunu senelerce başarıyla üstlenmiş bir kurum olan Özel Derman Tıp Merkezi bir oldukca özel kurum ve kuruluşla sıhhat hizmeti anlaşması yapmış olup, SGK (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) mensuplarına da hizmet vermektedir. Acil servisimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir.

Hastalardan almış olduğu güç ile daha da büyümeyi hedefleyen Derman Ailesi, hastalarının güvenine layık olabilmek için çalışmalarına devam etmeyi ve büyümeyi hedeflemektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Göğüs Hastalıkları
  • Hanım Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Derman Tıp Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Derman Tıp Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir