Özel Devapark Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Devapark Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Çubuk
Adres:Yıldırım Beyazıt Mah. Ankara Bulvarı No:137
Telefon:0 (312) 837-6969
Web Sitesi:www.devapark.com.tr40.21592033.034777
Kurum Hakkında

Özel Dirimsel Tıp Merkezi ve Hususi Yaşar Kahraman Fizik ve Tedavi Merkezini işleten şirketimiz, 2017 yılında kadrosuna yeni uzman hekimler ekleyerek “DevaPark” adını almış ve Ankaranın Çubuk ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. 2017 yılı başında ise yeni binamıza taşınarak tıbbi kadromuza yeni branşlar ve sıhhat birimleri ekledik.

Hastalarımıza daha geniş ve kaliteli sıhhat hizmeti sunmaya ve bu hizmeti her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz. Merkezimizin SGK anlaşması mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Özel Devapark Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Devapark Tıp Merkezi, Ankara ili Çubuk ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir