Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Güzelyalı Mah. İnönü Cad. No:40
Telefon:0 (216) 494-5659
Web Sitesi:www.turkmeddiyaliz.com40.85872229.286045
Kurum Hakkında

TürkMed olarak şu an için yekün 4 merkezimizde; 81 çalışanımız ve 90 10 cihazımızla; kronik böbrek yetmezliğinden muzdarip 350 hastamıza, yılda yaklaşık 40.000 seans hemodiyaliz ve düzenli SAPD tedavisi sunmaktayız. Merkezlerimiz SSK, Bağkur, Emekli Sandığı ile anlaşmalı olup, herhangi ek ücret talep edilmemektedir.

Merkezimizdeki tedaviniz için lüzumlu saf su; ön arıtma sistemiyle birlikte işleyen Reverse Osmose Su Arıtma Sistemleri ile üretilmektedir. Hekimlerimiz tarafından lüzumlu görülen bütün tahlilleriniz; merkezimizde yapılacaktır. Tahlil sonuçlarınızın gerektirdiği bütün tıbbi tedavi tarafımızdan gerçekleştirilecektir.

Amacımız bölgemizdeki diyaliz tedavilerin de tercih edilen sıhhat kuruluşu olmak için; gereksinimleri göz önüne alınan, kişisel gelişmeleri desteklenen, güler yüzlü, araştırmacı ve konusunda uzman kadromuzla; fark gözetmeksizin bütün konuklarımızın şikayet ve dileklerini önceliğimiz kabul ederek, hayat kalitelerini, nitelik idare sistemi şartlarında; devamlı iyileştirme prensibi ve etraf bilinciyle sunmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir