Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi

Kurum Adı:Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Bahçelievler Mh. 1834 Sokak No:34/A
Telefon:0 (232) 367-2223
Web Sitesi:diafiz.com


38.46417427.112531

Kurum Hakkında

Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, güler yüzlü ve deneyimli ekibi ve son olarak teknolojiye haiz fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında dünya standartlarında hizmet vermektedir. Uyguladığı yeniliklerle sektöründe öncü olmayı hedefleyen bir sıhhat kuruluşudur.

Ekibimiz, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzman doktoru, mevzusunda deneyimli fizyoterapistler, tıbbi yazman ve tecrübeli hemşirelerden oluşmaktadır.

Diafiz’e gelen her hasta fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanımızca değerlendirilmekte ve probleme yönelik bir tedavi programı planlamaktadır. Planlanan tedavi, merkezimizde bulunan en çağıl fizik tedavi cihazlarıyla ve deneyimli fizyoterapistler vesilesiyle uygulanmaktadır. Tedavi aşamasında hastaların tedaviye cevapları gözden geçirilmekte ve hastalar tedavi süresince yakından izlenmektedir.

Diafiz hafta içi ve cumartesileri sabah 08:30’dan akşam 18:30’a kadar hizmetinizdedir.

Diafiz fizik tedavi merkezi Ağuıstos 2007’de kurulmuştur. Fizik tedavi uygulamalarına yönelik çağıl cihazları, geniş rehabilitasyon parkuru ile fizik tedavi alanında yeni tedavi yaklaşımlarını uygulamaya öncülük etmektedir Kurumumuz, insan haklarına verdiği önemle mevzusunda uzman Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hekimleri, spesifik uzmanlıkları olan -deneyimli fizyoterapistleri ile iyi bir ekip çalışmasıyla hastalarının maksimum yararlılığı ilkesi ile hareket etmektedir. Diafiz, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlık branşının tüm sıhhat sorunlarında bütüncül değerlendirme ve tedavi ilkesiyle, her hastanın tedavisinde birçok yöntemi beraber uygulamaktadır. Mesela, sık rastlanan bel yada boyun ağrısı olan bir hastanın fizik tedavi programı; fizik tedavi ajanları, eklem, kas ve sinir enjeksiyonları, manipulasyon ve mobilizasyon teknikleri ve osteopatik yaklaşımlar, günlük egzersiz eğitimi, tedavi ve spor egzersizleri ve kliniğimizdeki Plates yada Yoga grup egzersizlerinden oluşabilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir