Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Ayvalı Mahallesi 141. Sokak No:2
Telefon:0 (312) 315-2273


39.97294532.816989

Kurum Hakkında

2001 senesinde Eczacıbaşı-Baxter tarafınca RTS Ankara Diyaliz Merkezi olarak kurulan merkezimiz 2011 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde faaliyetine devam etmektedir. Uzman ekibi, danışmanlık hizmetleri, kıymetli öğretim üyelerinin nezaretinde hastalarımızın yaşam kalitelerini en üst düzeyde tutabilmek için mükemmeliyetçi bir hedefle iş koşturmacasındadır.

Merkezimiz 4 kat üstüne kurulmuştur. Merkezimizde iki ayrı diyaliz salonu mevcuttur. Hasta asansörü, kafeterya kısmı, orman manzaralı terasları, bahçede yer edinen çardakları, kişisel televizyonlu hasta yatakları, orman manzaralı diyaliz salonları ile hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın konforunu iyileştirmek bu son teknoloji merkez ile hedeflenmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir