Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı: Özel Diafiz FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:Güzelkent Mh. Lozan Barışı Cd. 720 Sk. No:2
Telefon:0 (312) 281-1015
Web Sitesi:www.diafizfiziktedavi.com39.98869132.604239
Kurum Hakkında

2006 yılı sonunda Sıhhat Bakanlığı tarafından ruhsatladırılarak etkinlik izini verilen kurumumuz 2007 yılından itibaren Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak hizmet vermektedir. Hizmet alanımızda yapmış olduğumuz başarılı çalışmalarımızdan ötürü Ankara ilinde taktir toplayan ve devamlı hasta portföyü genişleyen kliniğimizde daha kaliteli hizmet vermek için tam teşekküllü binamızı yapmaya karar verdik. bunun sonucu olarak yeni hizmet binamızın inşaasını tamamladık ve 2015 yılı Ekim ayında Sıhhat Bakanlığından A tipi fizik tedavi ve rehabilitasyon tıp merkezi ünvanını ve ruhsatını alarak bu alanda ülkemizde lider klinikler arasına ismimizi yazdırdık.

Akademik Kadrosu, Uzman Doktorları, Deneyimli Fizyoterapist, Fizik Tedavi Teknikeri, Ortopedi Teknikerleri ve bütün sıhhat çalışanları ile Güler Yüzlü Bilimsel Hizmet için Hususi A tipi Diafiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi sizin bir telefon kadar yakınınızda.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir