Özel Sunmed Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Sunmed Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Mengü Sokak Tekiner Apt. No:16/A Sahrayıcedit
Telefon:0 (216) 478-1116
Web Sitesi:www.sunmedtipmerkezi.com40.98421529.088055
Kurum Hakkında

Özel Sunmed Tıp Merkezi, geniş uzman hekim kadrosu ve deneyimli sıhhat personeliyle 2005 den bu yana Kadıköy Sahrayıcedidde hizmet vermektedir. Merkezimizde bulunan yataklı rasat odalarında hastalarımız 12 saat süreyle rasat altında tutulabilmektedir. Ehliyet raporu ve işe giriş sıhhat raporu tıp merkezimizde verilmektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumu ile yaptığımız sözleşme çerçevesinde; Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK), Bağ-Kur ve Emekli Sandığı hastalarına hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Özel Sunmed Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Sunmed Tıp Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir