Özel Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı: Özel Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Güdül
Adres:Güneyce Mah. Beypazarı Cad. P-7 Blok No:225
Telefon:0 (312) 700-0518
Web Sitesi:www.drerdalcoskun.com40.04954632.148413
Kurum Hakkında

Fizik Tedavi Rehabilitasyon Tıp Merkezimiz Sıhhat Bakanlığı’na bağlı bir tıp merkezi olup, sosyal güvencesi olan (SGK, Bağkur, vb.) hastalara muayene hizmeti verebileceği gibi sosyal güvencesi bulunmayan hastalarımıza da hususi muayene hizmeti verilecektir.

Amacımız Hitit Ayaş Termal Tatil Köyü’nde çağdaş tıbbın imkanlarını termal suyun şifasıyla bir araya getirerek sağlığınıza paha katmak, sizi buradan gençleştirerek ve sağlıklı yaşamınızı sağlayarak uğurlamak.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Güdül ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir