Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği

Kurum Adı: Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Atatürk Bulvarı 94/3-4 Kızılay
Telefon:0 (312) 425-6860
Web Sitesi:www.ulucanlargoz.gov.tr39.92179132.853715
Kurum Hakkında

Ulucanlar Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi olarak sizlere daha iyi ve basit ulaşılabilir hizmet sunmak için Kızılay Semt Polikliniğimiz Atatürk Bulvarı 94/3-4 Kızılay adresinde hizmete girmiştir.

Kızılay’da Sıhhat Bakanlığına ait bir eğitim ve araştırma hastanesi olan Ulucanlar Göz Hastanesinin halk hastanesi olarak bir şubesinin olmasının bizlere itimat vereceğini, kurumun kendine olan güvenini arttıracağını ve hizmet standartlarını yükselteceğini düşünmekteyiz. Bu polikliniğimizde hastalarımız vakit kaybetmeden muayenelerini olmakta ve lüzumlu görüldüğü takdirde Ulucanlar ana yapı tıbbi birimlerine sevki yapılmaktadır. Kızılay’da açmış olduğumuz semt polikliniğimiz, Hastanemiz vizyonu açısından fazla ehemmiyet verdiğimiz bir uygulamadır.

Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir