Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara

Kurum Adı: Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Tunus Caddesi No:28 Kavaklıdere
Telefon:4444469
Web Sitesi:www.dunyagoz.com.tr39.91031832.857028
Kurum Hakkında

Dünyagöz Grubu, 13’üncü ve en aka hastanesini Ankara’nın ve bütün Anadolu’nun hizmetine açtı. Büyüyen yapısı ile Dünyagöz, Türkiye’nin gözlerine ziya olmaya devam ediyor.

Ankara’nın en mühim caddelerinden Tunus Caddesi’nde yer saha 18 katlı akıllı binası, son teknolojisi ve 15. 000 m2’lik geniş alanı ile dünyanın en aka göz hastanesi olan Ankara Dünyagöz, gözün bütün branşlarında deneyimli medikal kadrosu ile hizmet veriyor.

Hastanede, lazer ve umumi ameliyathanelerden, hastalıkların teşhisinde aka ehemmiyet taşıyan tetkik cihazlara kadar bütün donanım dikkatle hazırlandı. Gözün alt branşları için ayrı departmanların bulunduğu Ankara Dünyagöz’de, hastaların ıslak gruplarına ve hastalıklarına hususi dizayn edilen katlar bulunuyor.

Dünyagöz, VIP hizmetlerini Ankara’ya da taşıdı. Ankara hastanede VIP hizmet almak isteyen hastalar için, hasta odalarından muayene odalarına kadar her türlü gereksinim düşünüldü. Hastanede, dünya yemeklerinin sunulduğu restoranlar, vale hizmeti, ücretsiz wireless internet erişim hizmeti bulunuyor.

Mimarisindeki farklılık ve sunulan hizmet kalitesiyle hastaneden fazla 7 yıldızlı otel konforuna sahip Ankara Dünyagöz, teknoloji, teknik donanım ve tabip kadrosu ile hastalarına en mükemmel hizmeti sunmayı hedefliyor. Başkentlilerin yoğun alaka gösterdiği Dünyagöz Ankara’dan öncelikli randevu alabilmek için online randevu talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Dünyagöz Hastanesi Ankara, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir