Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı: Özel Fizyomed FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Cinnah Cad. Mesnevi Sok. No:25/1 Çankaya
Telefon:0 (312) 441-9566
Web Sitesi:www.fizyomed.org39.89514232.853395
Kurum Hakkında

1996 Yılında açılan Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi teknik donanım, tıbbi aygıt ve tıbbi kadrosu ile ayakta tedavi hizmeti vermekte olup, aynı zamanda yaşlı-felçli ve ameliyatlı hastalara evde tedavi yapabilen tek fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezidir.

Evde tedavi sadece yaşlılar için değil, engelli, operasyon sonrası hastalar için de fazla mühim bir seçenek. Evde tedavinin en aka yararlarında biri tedaviye ihtiyacı olanların sosyal hayattan ırak kalmadan, günlük yaşamlarını sürdürdükleri ortamda tedavilerinin yapılabilmesidir.

Merkezimiz, fizik tedavi hasta grubuna müsait zemin kattı bir mekana ve otoparka sahip olup, yönetmeliklerce belirlenen standart ve ölçülerde Hekim Odası, Muayene Odası, Bekleme Salonu, Tedavi Ünitesi, Egzersiz Uygulama Salonu ve tam donanımlı El Rehabilitasyon Ünitesinden oluşmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir