Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit

Kurum Adı:Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Kadiköy Mah. Mustafa Kemal Atatürk Bul. No.2 Bekirpaşa
Telefon:4444469


40.76555329.943063

Kurum Hakkında

Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun Şubat 2008’de oluşturulan İzmit şubesi, Kocaeli Bölgesinde yaşayan vatandaşlarımızı Dünyagöz’ün hizmet kalitesi ve farkıyla tanıştırmaya devam ediyor.

Dünyagöz’ün öteki merkezlerinde olduğu şeklinde İzmit Dünyagöz’de de gözün tüm branşlarında hizmet veriliyor. Merkezde tüm incelem ve tedaviler son teknolojik cihazlar kullanılarak gerçekleştiriliyor. 2000 m2 alan üstüne kurulu İzmit Dünyagöz’de, 3 ameliyathane, 7 hasta odası, 5 muayene odası ve 11 hasta yatağı bulunuyor. Günde 150 kişiye poliklinik hizmeti sağlayabilen İzmit Dünyagöz’de günde 40 lazer ve genel göz ameliyatı yapılabiliyor. Dünyagöz Hastaneleri’nin alışmış olduğunuz deneyimli uzman doktor ekibi ve çalışanları İzmit merkezinde de sizleri bekliyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi İzmit, Kocaeli ili İzmit ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir