Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi

Kurum Adı:Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Kent:Manisa
İlçe:Yunusemre
Adres:Uncubozköy Mah. Mimarsinan Sok. No:18
Telefon:0 (236) 444-4228


38.61031627.379954

Kurum Hakkında

Kaliteli sıhhat hizmeti sunmayı hedefleyen Celal Bayar Üniversitesi Sıhhat Uygulama ve Araştırma Hastanesi 1995 senesinde hizmete açılmıştır. Hastane Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi dışındaki tüm birimleriyle Uncubozköy yerleşkesindeki yeni binasında hizmet vermeye devam etmektedir. 2 ana bloktan oluşan hastanenin ön bloğunda Acil Servis, Polklinik, Laboratuvar ve yönetimsel birimler hizmet vermektedir.

Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi 52000 m2 kapalı hizmet binasında, 62 poliklinik odasıyla, 13 ameliyathanesi, 600 yatak kapasitesi ile 119 Profesör, 38 Doçent, 32 Yard. Doç., 12 Uzman, 245 Araştırma Görevlisi, 371 sıhhat çalışanı ve 51 yönetimsel personeliyle hizmet vermektedir.

Celal Bayar Üniversitesi Hastanesinin vizyonu, insan kaynakları teknolojik kapasitesi ve medikal bakım kalitesi ile uluslar arası düzeyde tanınan, hasta beklentilerini karşılayan, çalışanlarına ergonomik emek harcama ortamı elde eden, kurumsal etik değerlere duyarlı, toplumsal mesuliyet sahibi, çevresel değerlere ehemmiyet veren, sıhhat eğitimi modeli ile referans bilimsel niteliği olan kurum olan akredite üniversite hastanesi olmaktır.

Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi, Manisa ili Yunusemre ilçesinde Üniversite hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir