Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören

Kurum Adı: Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Güçlükaya mah. Kızlarpınarı cad. No:7
Telefon:4444469
Web Sitesi:www.dunyagoz.com.tr39.97937432.872592
Kurum Hakkında

Gözün bütün branşlarında sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle 365 gün, 24 saat göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara çözüm getiren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Ankara’daki üçüncü adresi Dünyagöz Keçiören ile 2015 yılının Aralık ayından bu yana hizmetinizde.

Modern binası, deneyimli medikal kadrosu, güler yüzlü personeli ile Dünyagöz Keçiören, gözün bütün branşlarında, son teknoloji ürünü cihazlarla teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Dünyagöz Hastanesi Keçiören, Ankara ili Keçiören ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir