Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi

Kurum Adı: Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No:3A Next Level Ofis Binası 7.Kat No:27 Söğütözü
Telefon:0 (312) 466-1885
Web Sitesi:www.fonksiyonfizik.com39.91157032.812044
Kurum Hakkında

Teknolojik Donanımız ve bilimsel gelişmelerin öncüsü uzman kadromuzla yıllardır sizlerin yaşamına artı değerler katarak sağlığınızla yaşayacağınız mutluluğu paylaşmak için çalışıyoruz.

Deneyimlerimiz ve birikimlerimizle sizlere her geçen gün daha iyiyi sunurak mükemmele ulaşmayı hedefliyoruz.

Manuel Terapinin esas amacı kişide varolan problemlerin sebeplerini bulmak ve ortadan kaldırmaktır. Problemleri ortaya çıkaran etkenler, kişilerin hayat stilleri, beslenme alışkanlıkları, gövde analizleri varsa yaptıkları spor ya da egzersizler, kas kuvvetleri ve vücudun öbür bölgelerdeki durumu ayrıntılı olarak incelenir. Tedavi sırasında; derin friksiyon masajları, mobilizasyonlar, mafsal biyomekaniği rötuş amaçlı kayma-traksiyon-germe ve osteopatik yaklaşımlar uygulanmaktadır.

Manuel terapinin klasik fizyoterapiden farkı; semptomlara yönelik değil, iyileşme ve doku tamirine yönelik, art dönüşsüz, mükemmel ya da fazla iyi sonuçlara ulaşılması amaçlanır.

Bel-boyun ağrıları, omurga problemleri, löp doku yaralanmaları, ortopedik sorunlar, cerrahi öncesi ve sonrası rehabilitasyon, spor sakatlıkları, romatizmal hastalıklar, kireçlenme, migren ve mafsal ağrılarının tedavisinde kullanılır.

Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi için yorumda bulun

    Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi için ilk yorumu yapabilirsin.