Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan

Kurum Adı: Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:Mareşal Çakmak Mah. 24. sok. No:7
Telefon:4444469
Web Sitesi:www.dunyagoz.com.tr39.95976432.585540
Kurum Hakkında

Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun Ankara’daki ikinci adresi Dünyagöz Sincan, 2015 yılının Haziran ayında hizmete açıldı.

Her türlü teknolojik altyapının düşünüldüğü çağdaş binasında hizmet veren Dünyagöz Sincan, binlerce olay deneyimi bulunan tecrübeli medikal kadrosu ve ekibiyle, gözün bütün branşlarında teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktadır. Güler yüzlü personeli ve her türlü konforun düşünüldüğü rasat odalarıyla hastalarına 5 yıldızlı otel konforu sunan Dünyagöz Sincan, Ankaralıların göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlarına çözüm getirmeyi hedefliyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Dünyagöz Hastanesi Sincan, Ankara ili Sincan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.