Özel Erkli Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Erkli Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:elsiz Mahallesi Prof. Muammer Aksoy Cad. 69/1 Sok. No:2
Telefon:0 (212) 679-9600
Web Sitesi:erklidiyaliz.com40.99492528.911843
Kurum Hakkında

Merkezimiz İstanbul Zeytinburnu İlçesinde 1999 yılında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman tabip ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz SGK, Kore Gazilerine, İstiklal Madalyası almış kişilere, 3292 sayılı kanuna tabi kişilere, Savaş ve Terör mağdurlarına Olimpiyatlarda madalya kazanmış kişilere ve çalışan kuruluş mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ek ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde yekün 48 2 tane Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV( ) – HBV ( ) hastalar için ayrı aygıt ve bölümler bulunmaktadır. Merkezimizde Braun Dialog ve Fresenius 4008 S Marka Hemodiyaliz cihazları, Çift Reverse Osmosis Protek Ro Aquadem Marka Online su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyumlu membran ve diyalizatlar kullanılmaktadır.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı televizyon, gazete ve mecmua gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar.Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ve mükemmel manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır.Ayrıca diyaliz seanslarına müsait diyetisyen kontrolunde kahvaltı ve sıcak aş verilmektedir.

Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası yine evlerine bırakılmaktadırlar.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Erkli Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Erkli Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir