Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Esenyurt
Adres:Fatih Mh. 19 Mayıs 852 Sok. No:1
Telefon:0 (212) 699-0838
Web Sitesi:Kaydedilmemiş41.03115628.673620
Kurum Hakkında

2007 Yılında Esenyurt’ta Çavuşoğlu Sağlı Hizmetleri Ltd. adı altında hususi sıhhat sektöründe hizmet vermeye başlayan Hususi Çavuşoğlu Esenyurt Diyaliz Merkezimiz bilimsel kriterleri ön planda tutarak; “Sağlığınız bizim için önemlidir, hayat kalitenizi arttırmak öncelikli hedefimizdir”; ilkesiyle kurucusu olan Uzman Dr. Muzaffer Çavuşoğlu sorumluluğunda kuruluşunun ilk gününden beri deneyimli tabip konsültan nefrologlarımız ve yürek damar cerrahımız ve hemşireleriyle, eğitilmiş personeliyle tam kapasite ve kaliteyle güleryüzümüzü ve anlayışımızı hiç eksiltmeyen kadromuzla size hizmet ve destek sunmakla hayat standartlarınızı yükseltebilmektir.

Tam gün mesul uzman hekim, konsültannefrologlarımız ve yürek damar cerrahımız tecrübeli ve güler yüzlü şefkatli hemşirelerimiz ve personelimizle hizmetinizdeyiz.

HBV-HCV ve Negatif hastalarımız için ayrılmış özel, geniş, ferah, konforlu hasta salonlarımızda hastalarımızın kolaylıkla kullanabilecekleri kumandalı otomatik fazla fonksiyonlu yataklar her hastamıza hususi kulaklıklı uydu antenli televizyon yayını.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Esenyurt Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir