Özel Euroderm Bahariye Polikliniği

Kurum Adı: Özel Euroderm Bahariye Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Caferağa Mah. Arayıcıbaşı Sok. No:2
Telefon:0 (216) 450-5900
Web Sitesi:www.euroderm.net40.98772029.026927
Kurum Hakkında

Euroderm Hususi Polikliniği, estetik ve sağlıklı yaşamı birleştirmek amacıyla hizmet veren insan sağlığını 1. derecede önemseyen ve bu doğrultuda çalışmalar yapan bir sıhhat kuruluşudur.

Polikliniğimizde Estetik ve Medikal uygulamaların tamamı, konusunda uzmanlaşmış hekimeler tarafından, çağdaş tıp teknolojileri kullanılarak uygulanır. Bu uygulamalar sırasında, en mühim konulardan biri olan sterilizasyon koşulları eksiksiz sağlanır. Fazla iyi eğitim almış muavin personel, hekime ve hastaya her konuda muavin olmakla yükümlüdür.

Özel Euroderm Bahariye Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Euroderm Bahariye Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir