Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi

Kurum Adı: Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beyoğlu
Adres:Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Ceylan apt. No:13 Taksim
Telefon:0 (212) 361-5000
Web Sitesi:www.lasik.com.tr41.03967128.985766
Kurum Hakkında

Sadece göz lazer tedavisine yönelik hizmet veren ve sınırlı sayıda hasta kabul eden (günde maksimum 10 hasta) Türkiye’deki ilk müessese olan EyeSTAR, ülkemizde göz lazer tedavisi sıhhat turizmini de başlatmanın haklı gururunu da taşımaktadır. Avrupa`da bazi medya kuruluşları tarafından Avrupa’nın en iyi göz lazer merkezi diye bildirilen EyeSTAR sadece göz lazer tedavileri konusunda uzmanlaşmış ve bunu nitelik belgeleriyle ispatlamış ilk ve tek sıhhat kuruluşumuzdur.

En son teknoloji ve tamamen steril olan operasyon odası, deneyimli doktorları ve birinci derslik hasta hizmetini bir araya getirerek uygulanmıştır. Böylece, 5. kuşak lazerle ve son metodlarla görüş kalitesi yeni bir seviyeye ulaşmıştır. Artık kartal görüşü dediğimiz 20/20 oranın üstündeki net görüş kliniğimizde standart olmaktadır.Kullandığımız Wavelight Allegretto Wave Eye-Q 400Hz göz lazer tedavisi platformu, ABD deki Besin ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından onaylanmış en yeni, en hızlı ve en gelişmiş sistemdir

EyeSTAR Lasik Institut Taksim meydanını Harbiyeye bağlayan Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunmakta olup İstanbul’un en merkezi yerindedir. Gerek vatan içi gerekse vatan dışından havayoluyla bize tedavi maksatlı gelen konuklarımızın havaalanından Havaş otobüsleriyle Taksime gelmeleri yeterlidir.

Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.