Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Kayseri Nimet Bayraktar ADSM
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Özgürlük Mah. Kılıçkaya Cad. No:10
Telefon:0 (352) 355-1515


38.71726035.458423

Kurum Hakkında

Merkezimiz Kayseri’li hayırsever iş adamı Hüseyin Bayraktar tarafınca, eşi Nimet Bayraktar adına 2005 senesinde yaptırılmıştır. Kayseri Özgürlük Mahallesi’nde Melikgazi Belediyesi’ne ilişkin 5 dönüm arazi üstüne inşa edilen, İstanbul ve Ankara’dan sonrasında Türkiye’nin en büyük üçüncü merkezi olan Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Haziran 2005’te tamamlanarak İl Sıhhat Müdürlüğü’ne teslim edilmiştir.

Kayseri ve çevre illere ağız ve diş sağlığı mevzusunda hizmet veren Merkezde Diş Çekimi ve Cerrahisi, Protez, Tedavi ve Ortodonti branşlarında hizmet veriliyor.

İlgili Makaleler

5 katta toplam 2600 m²’lik bir binada Ekim 2005 tarihinden bu yana hasta kabul ediyor. 51’i diş hekimi olmak suretiyle toplam 127 sıhhat mensubu ile günde 1200 hastanın sıhhat kontrolü ve tedavisinin yapılabildiği merkezimizde 24 saat acil durumlara da müdahale edilebiliyor.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir