Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı: Özel Fizmer FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Strazburg Caddesi No. 12/A Sıhhiye
Telefon:0 (312) 229-9527
Web Sitesi:www.fizmer.com.tr39.92822932.852254
Kurum Hakkında

Merkezimiz, çağdaş tıbbın tüm olanaklarını kullanarak hastalarımıza uzman doktorlarımız önderliğindeki sıhhat ekibiyle 04 Ekim 2005 tarihinde etik değerler doğrultusunda kaliteli hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Hastalarımızın sağlığını ve memnuniyetini ön planda tutan merkezimiz, bilgi ve tecrübesini hastalarımızın hayat kalitelerini yükseltmek doğrultusunda kullanmaktadır.

Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, hastalarımızın her türlü haklarını gözeterek ve tedavilerinden en üst seviyede faydalanmalarını sağlayarak Türkiye’de misal gösterilen bir merkez olmayı amaçlamaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir