Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Centrium KBB ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:2
Telefon:4440614
Web Sitesi:centriumkbb.com41.07037229.014280
Kurum Hakkında

Centrium İstanbul Avrupa yakasında ulaşımın merkezinde, Zincirlikuyu-Gayrettepe’de hizmet vermektedir. Merkezi konumu ve tam donanımlı hastanesi ile hastaları için kaliteli hizmeti kolayca ulaşılabilir kılmayı hedeflemektedir. Uzman kadrosu ile kulak burun boğaz, estetik cerrahi, saç ekimi, medikal estetik ve diş birimleri ile etkinlik göstermektedir.

12 katlı, 4 bin metrekarelik kapalı alandan oluşan, en üst düzey teknik ve teknolojik standartlara sahip Centrium olarak; KBB, Saç Ekimi, Plastik carrahi, Medikal Estetik ve Diş uygulamalarıyla tanı ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.

Konuklarımızın; kendisini iyi, sağlıklı, güzel ve mesut hissetmesi için, kişiye özgü tedavi protokolleri çerçevesinde sıhhat hizmetleri veriyoruz. İyiliğiniz ve mutluluğunuz için, uzmanlıklarını tek bir çatı altında buluşturan, daha hızlı daha nitelikli ve netice odaklı bir sıhhat dünyasıyız.

Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir