Özel Forte Üroloji Merkezi

Kurum Adı: Özel Forte Üroloji Merkezi
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Hakkı Yeten Cad. Vital Fulya Plaza No:23 K:10
Telefon:0 (212) 241-3737
Web Sitesi:www.forteuroloji.com41.05619728.997132
Kurum Hakkında

Forte Üroloji ürolojinin değişikalt branşlarında uzmanlaşmış öğretim üyelerinin oluşturduğu bir dal merkezidir.

Tanı ve tedavi yöntemlerinin hızla çeşitlenmesi günümüzde branşlaşmayı lüzumlu kılmaktadır. Üroloji’ de üroonkoloji, endoüroloji ve laparoskopi, androloji, çocuk ürolojisi, nöroüroloji ve kadın ürolojisi gibi alt branşlar ortaya çıkmıştır.

Bu amaçla örnekleri vatan dışında görülen dal merkezlerinin ülkemizde bir öncüsü olarak Forte Üroloji oluşturulmuştur. Hedefimiz, uzmanlaştığımız her alanda hastalarımıza tanı için lüzumlu en son teknolojileri kullanarak kaliteli, güvenilir ve güncel hizmet sunmaktadır.

Merkezlerimizde fleksibl sistoskopi, ürodinamik tektikler ve bio feedback uygulamaları, vizüel seksüel stimulasyon, transrektal ultrasonografi eşliğinde prostat biopsisi, ürogenital ve doppler ultrasonografi yapılmakta ve laboratuar hizmetleri verilmektedir. Ürolojinin muhtelif konularında psikolog tarafından psikolojik değerlendirme ve terapi yapılmaktadır.

Özel Forte Üroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Forte Üroloji Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde Üroloji merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir