Özel HDY Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel HDY Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Mamak
Adres:Balkiraz Mah. Asım Gündüz Cad. No:129/E-D
Telefon:0 (312) 389-8989
Web Sitesi:www.hdy.com.tr39.93481032.894968
Kurum Hakkında

Ankara’nın Mamak/Saimekadın semtinde bulunan Hususi HDY Diyaliz Merkezi 2006 yılından beri hizmet vermektedir. 18 tane Alman üretimi B.BRAUN DİALOG markalı makine ve Biotek endotoksin filtreli şu sistemi ile çalışmaktayız. Merkezimizde 1 kat diyaliz salonu bulunmaktadır. HCV ve HBS odalarımız ayrıdır. Hastalarımızın K.B.Y. dışındaki her türlü hastalıklarıyla da ilgilenmekte olup tetkik, tahlil, lüzumlu görülen operasyon ve transferlerini yapmaktayız.

Hastalarımızı 3 tane servis aracımız ile bekletmeden evlerinden alıp yine evlerine bırakmaktayız. Servis hizmeti için hastalarımızdan hiçbir ek ücret talep edilmemektedir. Yurtdışından gelen hastaları kabul etmekteyiz. Tüm kurumlarla anlaşmamız bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel HDY Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi HDY Diyaliz Merkezi, Ankara ili Mamak ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir