Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kurum Adı: Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bayraklı
Adres:Yüzbaşı İbrahim Hakkı Cd. No:209/B Bayraklı
Telefon:0 (232) 966-0929
Web Sitesi:www.esdentizmir.com38.46621827.196510
Kurum Hakkında

İlk şubesi Malatyada açılan Es-Dent Ağız Diş Sağlığı Polikliniği daha sonrasında Adıyaman’da bir şube açarak hizmet ağını genişletmeye karar vermiştir. Şubelerine 2015te İzmir’de bir yenisini ekleyen Es-Dent hizmet kalitesini ve hizmet ağını yeni açtığı şubeyle genişletmeye ve kalitesini yayma amacıyla kurumsal kimliğini ön plana çıkardığı bir şube açmıştır. Devamlı güler yüzlü ve anlayışlı personel kadrosuyla her an hizmet vermeye amade siz kıymetli halkımızın diş problemini en iyi şekilde çözmeyi hedeflemektedır.

Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İzmir ili Bayraklı ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir