Özel HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi

Kurum Adı: Özel HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Kazım Özalp Mah. Uğur Mumcu cad. No:6 GOP
Telefon:0 (312) 447-1212
Web Sitesi:hlc.com.tr39.89271432.870389
Kurum Hakkında

HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi olarak, alanında uzman kadromuzla, Plastik Cerrahi, Medikal Estetik, Saç Ekimi ve Terapi alanlarında, Ankara’da profesyonel hizmet vermekteyiz.

Saç Ekimi: Saçlarınızı yeniden kazanmanız için uzman kadromuz size en iyi hizmeti vermek için hazır.

Plastik Cerrahi: Talepleriniz göz önünde bulundurularak, sağlığınız ve hariç görünümünüz için en iyi ve en tabii çözümleri sunarız.

Medikal Estetik: Kesikler, ağrı ve iz derdi olmadan taleplerinizi, en güncel ve yan etkisiz ilaçlar ile değerlendiriyor, en iyi sonuçları sunuyoruz

Terapiler: Dişilik ve Soluk Terapileri ile hayata olan nazar açınızı güncelliyor, ruhunuzu yenilemenize muavin oluyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir