Özel Redline Kardiyoloji Merkezi

Kurum Adı: Özel Redline Kardiyoloji Merkezi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Turgut Özal (Millet) Cad. No:113 Şehremini
Telefon:0 (212) 587-7878
Web Sitesi:www.redlinekardiyoloji.com41.01473528.934092
Kurum Hakkında

1992’de kurulan merkezimiz, ülkemize ilk kez telefonla EKG sinyallerini gönderebilen portatif cihazlarla hastalarımızın elektrosunu 24 saat takip etmeye başlamıştır. Bu sistemde hastadan alınan EKG’ler bilgisayar ekranında anında değerlendirilir ve anormal bir vaziyet tespit edilmesi halinde derhal hastanın doktoruyla temasa geçilerek bilgi verilir ve aynı zamanda hastanın doktoruna faksla EKG’si anında iletilir. Gerektiğinde hasta en yakın donanımlı hastaneye nakledilir. Merkezde 24 saat kardiyologlar hizmet vemekteydi.

Kurulduğunda daha fazla takip amaçlı hizmet vermiş olan Redline transtelefonik monitoring sistemi ilerleyen yıllarda 24 saatlik holterle teşhisi konulamayan aritmilerin uzun süre takip edilerek yakalanması için tercih edilmiştir. Ayrıca 12 derivasyon çeken cihazlarla Türkiye’nin değişik yerlerinde hekim ve polikliniklere verilmiş olup; yerinden gönderilen sinyallerle anında yorumları yapılarak acil olanlar derhal lüzumlu müdahaleler yapılması için bilgi aktarılmış ve yüzlerce hastanın hayatı kurtarılmıştır.

Kuruluşumuz aynı vakit da transtelefonik holterin yanında 24 saatlik holter de ülkemize getirerek özelde ki ilk holter merkezi olarak adını kardiyoloji camiasında duyurmaya devam etmiştir.

Sağlık sistemindeki değişen koşullara ve yeniliklere öncülük eden kuruluşumuz dünyada kardiyolojideki kaliteli ve güvenilir gelişmiş cihazlarla çalışarak alanında farklı olmayı sürdürmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kardiyoloji

Özel Redline Kardiyoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Redline Kardiyoloji Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde yürek hastalıkları hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir