Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Kurum Adı: Özel İncek FTR Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Gölbaşı
Adres:Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar Kümeevleri No:55
Telefon:0 (312) 460-2012
Web Sitesi:www.incekrehabilitasyon.com.tr39.82888032.729036
Kurum Hakkında

İnsan sağlığına katkı amacıyla 2003 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. M. İzzettin Yüceer tarafından kurulan 183 yataklı, İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi; Ankara’nın Ahlatlıbel-İncek yolu üzerindedir. 7500 m2’lik tek ada üzerinde tam donanımlı 6 hasta katı, 12’si suit olmak üzere yekün 120 odası bulunmaktadır. 1. ve 2. katlarımız rehabilitasyon hastalarımıza ayrılmış olup, 6 yataklı yoğun bakım ünitemiz ve 140 yatağımız ise Ftr hastalarımıza ayrılmıştır.

Hastanemizde tedavi amaçlı; elektroterapi, hidroterapi ve fitness salonu vardır. Hastanemiz, fizik tedavi ve rehabilitasyon hastalarımız için yüksek teknolojiye sahip cihazlarla hususi olarak dizayn edilmiştir. Hastanemizde; konusunda tecrübeli uzman doktor, fizyoterapistler ve muavin sıhhat personeli, teknolojinin son ürünü modern ve modern cihazlar ile hastalarımıza ev ortamını aratmayacak sıcaklık ve içtenlikle sağlıklarına kavuşmaları için “önce sağlık” prensibi ile hizmet verirler.

Hastanemiz 6000 m2 yeşil alana sahiptir ve tamamen ağaçlandırılmıştır. Bahçemizde hastalarımıza hitap eden gezi yolları ve edebiyat etkinlik gösteren bahçe kantinimiz mevcuttur. Gürültü, hava kirliliği ve şehrin karmaşasından ırak bir ortamda bulunan binamızın hasta katlarında umumi kullanıma hitaben geniş hasta lobileri var olup, dileyen hastalarımız burada panaromik tabiat manzarası eşliğinde çaylarını yudumlayabilirler.

Standart odalarımız 2 benlik olup, içinde TV, telefon, duş, ve minibar mevcuttur. Hastalarımızın sağlığı ve güvenliği düşünülerek odaların tabanı laminat parke ile kaplanmış ve duvarlarımız anti bakteriyel boya ile kullanılmıştır. Ayrıca dileyen hastalarımız tek benlik hususi odalardan veya içerisinde oturma gurubu bulunan süit odalardan faydalanabilmektedirler.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Acil

Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Ankara ili Gölbaşı ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir