Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi

Kurum Adı:Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Kent:Eskişehir
İlçe:Odunpazarı
Adres:Akarbaşı Mh. Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı No:161
Telefon:0 (222) 221-1122
Web Sitesi:www.elifana.com


39.76443730.509646

Kurum Hakkında

Merkezimizde çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı hekimlerimiz tarafınca, hastalıkların teşhis ve tedavisi, sağlam çocuk kontrolleri ve aşı uygulamaları yapılmaktadır.

Her türlü enjeksiyon, serum takma, pansuman, EKG, buğu verme, kulak delme, canlandırma ve öteki tıbbi müdahaleleri yapabilecek teknolojik donanıma haiz acil ünitemiz mevcuttur. Merkezimizde, çocuk cerrahi uzmanımız tarafınca muayene, sünnet ve minik cerrahi müdahaleler uygulanabilmektedir.

Özel Elifana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi olarak, çocuklarımıza bilimdeki çağdaş gelişimleri ana şefkati ve sevgisi ile sunmak; kaliteden taviz vermeden, çocuk hastalıklarını önlemek ve tedavi etmek; bu sayede topluma sıhhatli bireyler kazandırmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Cerrahisi
  • Biyokimya

Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde Çocuk hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir