Özel İntermed Polikliniği

Kurum Adı: Özel İntermed Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Teşvikiye Cad. No:63 Nişantaşı
Telefon:0 (212) 444-1633
Web Sitesi:www.intermed.gen.tr41.05158628.991438
Kurum Hakkında

Güvenilir, atılımcı ve yenilikçi yapısını sürdüren İntermed, 2008 yılı başında Avrupa’nın en aka sıhhat hizmeti sağlayıcılarından biri olan Euromedic International’ın bünyesine iç olmuştur. Bu birliktelikle gücünü pekiştiren kuruluşumuz, görüntüleme konusunda uzmanlaşmış merkezler olan Diagnus ve İntermar’ı da bünyesine katarak görüntüleme branşlarındaki yetkinliğini de en üst düzeye taşımıştır.

İç hastalıkları, kardiyoloji, hematoloji, endokrinoloji, göğüs hastalıkları, nöroloji, tıbbi onkoloji, üroloji, kadın doğum hastalıkları, ten hastalıkları, KBB hastalıkları ve kafa boyun cerrahisi, ortopedi, umumi cerrahi, beyin ve sinir cerrahisi, göz hastalıkları gibi tıbbın mühim alanlarında, branşlarında uzman hekim kadrosu, ileri teknolojiye sahip tanı ve tedavi üniteleriyle İntermed uluslararası standartlarda geniş kapsamlı poliklinik hizmeti verir.

Intermed, 2009 yılı içerisinde atılımlarına bir yenisini ekleyerek, tıbbi laboratuvar hizmetlerini ayrıca markalaştırıp yaygınlaştırmaya karar vermiştir. “İntermed Laboratuvar” böylece merkezini Nişantaşı’nda, ilk şubesini de Bebek’te açarak hizmete başlamıştır.

Otopark: Teşvikiye Caddesi üzerinde İntermed’e 50m mesafede otopark vardır. Metro: İntermed, Osmanbey metro çıkışına 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Özel İntermed Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi İntermed Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir