Özel İstanbul Eurofertil Tüp Bebek Merkezi

Kurum Adı: Özel İstanbul Eurofertil Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Nuhkuyusu Caddesi No:96 Altunizade
Telefon:02164747047
Web Sitesi:www.bebekistiyorum.com41.02002029.035051
Kurum Hakkında

Sürekli gelişen yardımla üreme tekniklerini Türkiye’deki hastaların hizmetine sunarken hasta psikolojisini en önde tutan Eurofertil güncel bilgi ve teknolojiler ile olası olan en yüksek başarı oranlarını hedeflemektedir. Konusunda uzman doktorlarımız ve hasta temsilcilerimiz İstanbul, İzmir, Antalya ve Bursa’da yer saha tüp bebek merkezlerimizde size en müsait tüp bebek tedavisi için muavin olmaktan memnuniyet duyacaklardır. Hizmetlerimiz arasında kısırlık tedavisi, yumurta dondurma ve genetik test yer almaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Tüp Bebek

Özel İstanbul Eurofertil Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi İstanbul Eurofertil Tüp Bebek Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde tüp bebek merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir