Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beyoğlu
Adres:Gümüşsuyu İnönü Cad. No:46/1 Taksim
Telefon:0 (212) 292-4919
Web Sitesi:www.istanbultupbebek.com.tr41.03717528.992878
Kurum Hakkında

İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı, tüp bebek ve infertilite tedavileri üzerine özelleşmiş dinamik bir merkezdir.

Bizler bütün ekip olarak “Küçük bir dokunuş, aka bir mutluluk” sloganıyla yola çıktık. Uzman kadromuz, bilimsel ve geliştirilmiş altyapımızla, etik kurallar çerçevesinde, çağdaş infertilite tedavilerine dair her türlü hizmeti siz hastalarımıza sunmaktayız.

İstanbul Tüp Bebek fikri 2004’te doğdu, Temmuz 2005’te Taksim Gümüşsuyu’nda kuruldu ve Şubat 2006’da resmi olarak faaliyetine başladı. Bilgiyle ve deneyimle hazırlanmış altyapı, teknik donanım ve ekipmanla, günümüz çağdaş tedavilerinin yapıldığı merkezimizi, konusunda her türlü ihtiyacımıza yanıt verebilecek şekilde tasarladık. Hizmetlerimizi, devamlı olarak hastalarımızın gereksinimlerine göre uyarlamayı hedefledik.

Özellikle bebeği olmayan çiftlerin tedavisine odaklanmış olsak da, bütün gebelik ve kadın hastalıkları alanında karşılaşabileceğiniz problemlere de çözümler sunmaktayız. Bugüne kadar merkezimize, çocuk sahibi olmak isteyen pek fazla çift başvurdu ve ebeveyn baba olmanın mutluluğuyla ayrıldı. Aynı hayali paylaşan herkesi merkezimize bekliyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Tüp Bebek

Özel İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde tüp bebek merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir