Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Özel İzmir Denta Köşk ADSM
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Kazım Dirik Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:68
Telefon:0 (232) 343-3222
Web Sitesi:www.dentakosk.com38.45930727.216201
Kurum Hakkında

Özel İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Denta Köşk Ltd. Tarafından 2008 yılında Dt. Nezih Ağırbaş, Ortodontist Dr. Mustafa Kayalıoğlu tarafından şu anki adresimiz olan Bornova Kazım Dirik mh. Fevzi Çakmak cd. No:68’de kurulmuş ve İzmir’in ilk ve tek ağız ve diş sağlığı merkezi olarak 7 gün 24 saat hizmet vermeye başlamıştır. Şu anda bulunduğumuz 150 yıllık İtalyan bir aileye ait olan yapı Dt. Nezih Ağırbaş tarafından 2008 Nisan ayında satın alınıp fazla aka emeklerle restore edilip siz kıymetli hastalarımızın hizmetine sunulmuştur. 149 yıllık tarihe sahip çıkmak bizler için ayrıca bir gurur kaynağıdır.

Merkezimizde doktorlarımız tarafından sıcak güvenilir bir ortamda, teknolojinin son yeniliklerinden faydalanarak siz kıymetli hastalarımıza tedavi, endodonti, pedodonti, ortodonti, periodontoloji, implant, çene cerrahisi, protez ve estetik diş hekimliği hizmetleri verilmektedir.

Kliniğimizde hastalarımızın teşhis ve tedavilerine yönelik son teknoloji her türlü ekipman bulunmaktadır tekrar teşhise yönelik olarak Türkiye’deki en iyi dijital görüntüleme sistemi kliniğimizde mevcuttur. Hastalarımızın bütün çeneyi ilgilendiren ya da lokalite bir bölgeyle alakalı röntgenlerinin tümü digital görüntüleme cihazlarıyla çekilmektedir. Böylelikle hastalarımız 10-15 saniye gibi kısa bir süre içerisinde zaman kaybı olmaksızın röntgenlerini teslim alabilmektedirler. Hastalarımızın röntgen görüntüleri hasta dosyasında dijital ortamda depolanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir