Özel Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği

Kurum Adı: Özel Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Halk Sk. Golden Plaza E Blok No:33-B
Telefon:0 (216) 358-0808
Web Sitesi:www.dentistanbul.com.tr40.98374129.090152
Kurum Hakkında

Özel Dentistanbul KOZA Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde Ekim 2011 tarihinden itibaren 230 m2 alanda, 8 birim ile hizmet verilmektedir. Poliklinik, İstanbul’un ikinci havalimanı olan Sabiha Gökçen Havaalanına 16 km uzaklıktadır. Anadolu yakasının en aka iki alışveriş merkezlerinden olan Palladium ve Optimum Outlet’e yürüme mesafesindedir.

Özel Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir