Özel Kalamış Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Kalamış Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Fenerbahçe Mah. Kalamış Fener Cad. No.56
Telefon:0 (216) 349-0505
Web Sitesi:www.jinemedkalamis.com40.97542729.041953
Kurum Hakkında

Jinemed, İstanbul’un ilk tüp bebek merkezini kuran ekiptir. İnfertilite zor ve zahmetli bir süreçtir. Maddi ve manevi olarak aileleri zor günler beklemektedir.

Dünyadaki istatistiklere bakıldığında tüp bebek tedavisinde tek denemede başarı oranı, en iyi merkezlerde bile @-60 oranınındadır. Neredeyse iki kişiden biri uygulama sonrası negatif sonuçla karşılaşmaktadır. Tecrübe sayısının artması aileleri maddi ve manevi yönden sıkıntıya düşürmektedir.

Jinemed Kalamış Tüp Bebek Merkezi kendi binasında olma avantajı ile sizlere bu zor günlerinizde destek olmayı ilke edinmiştir.

Jinemed Kalamış Tüp Bebek Merkezi başta kurucusu Prof. Dr. Teksen Çamlıbel olmak üzere deneyimli ve kendi alanlarında hususi uzmanlık almış doktorları, laboratuar sorumluları ve muavin personeli ile sizlere her aşamada bilgi, itimat ve deneyimi sunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Kalamış Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Kalamış Tıp Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir