Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Yenişehir Mah. Ankara Cad. Aydınlar Sitesi No:389/6
Telefon:0 (216) 482-9717
Web Sitesi:www.kurtkoydiyaliz.com40.91814829.307061
Kurum Hakkında

Merkezimizde diyaliz hususunda deneyimli uzman tabip ve hemşire kadroları çalışmakta olup ıstanbulda 1997 yılında hizmete başlayan Küçükyalı Diyaliz Merkezi daha sonra 1999 yılında Zeytinburnu Damla Diyaliz Merkezi ile son olarak da Kurtköy’de yılların verdiği deney ile hizmetinize başladık. Merkezimiz teknolojik olarak yeni ancak deneyim olarak 10 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir.

Diyaliz Merkezimiz SGK mensuplarına, Kore Gazilerine, İstiklal Madalyası almış kişilere, 3292 sayılı kanuna tabi kişilere, Savaş ve Terör mağdurlarına, Olimpiyatlarda madalya kazanmış kişilere ve çalışan kuruluş mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ek ücret talep etmemektedir.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince otomatik yataklarında hasta başı televizyon, gazete ve mecmua gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar.Salonlarımız merkezi ısıtma sistemli ve klimalıdır.Ferah iç mekanı ve manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır.Ayrıca diyaliz seanslarına müsait diyetisyen kontrolünde ikramlarımız bulunmaktadır.

Hastalarımız ücretsiz olarak evlerinden alınıp diyaliz sonrası yine evlerine bırakılmaktadırlar. Ayrıca hususi otoparkımızda mevcuttur.

Merkezimizde yekün 20 tane hemodiyaliz cihazı mevcuttur. Cihazlarımız GAMBRO AK-200 S – AK200 Ultra cihazlardır.Merkezimizde hasta biouyumlu sarf malzemeler kullanılmakta olup bu konuda kesinlikle hastalarımız için en iyi malzemeler tercih edilmektedir. Tekrar merkezimizde çift Reverse Osmosis sistemli son teknoloji online su arıtma sistemi mevcuttur. Bu sistem yapılacak olan diyaliz tedavisinin alt yapısıdır ve bizde en iyisi mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Kurtköy Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir