Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği

Kurum Adı: Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Arjantin Cad. Borazan Sok. No:8 GOP
Telefon:0 (312) 427-2724
Web Sitesi:www.med-dis.net39.89757232.864809
Kurum Hakkında

2002 yılında Diş Hekimi Emre Diker tarafından kurulan Hususi Med-Diş Ağız-Diş Sağlığı ve İmplantoloji Polikliniği, diş hekimliğinin bütün branşlarında uzman diş hekimleri kadrosuyla çağdaş ve bilimsel düzeyde, etik değerlere uyarak, teşhis ve tedavi için lüzumlu bütün çağdaş donanımlarıyla dünya standartlarında hizmet veren hususi bir kurumdur.

Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği, Ankara ili Çankaya ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir