Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi

Kurum Adı: Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Batı Mah. Vişne Sok. No:9
Telefon:0 (216) 354-9696
Web Sitesi:www.sistemgoz.com40.87853129.230153
Kurum Hakkında

Özel Sistem Göz Tıp Merkezi 2007 yılında Pendik merkezde hizmet vermeye başlamıştır. Ayaktan teşhis ve tedavi merkezi olan kurumumuzda göz hastalıkları ile ilgili bütün tetkik ve tedaviler yapılmaktadır.

1020 m lik kapalı alana sahip binamızda ; uzman tabip kadrosuyla hizmet veren kurumumuz son yönetmelik değişiliklerine göre kendini yeniliyerek A sınıfı tıp merkezi olma yolundadır. Yoğun olarak bölge halkına hizmet vermekle beraber yurdumuzun her bölgesinden ve vatan dışından da tedavi amacı ile bir fazla hasta başvurmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Sistem Göz Hastalıkları Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir