Özel Mediplus Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Mediplus Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Esenyurt
Adres:Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı No:85 Narçiçeği Sitesi A Blok
Telefon:0 (212) 424-6724
Web Sitesi:www.mediplustipmerkezi.com41.01790228.646810
Kurum Hakkında

Özel Mediplus Tıp Merkezimiz, günümüzde hızla gelişen sıhhat sektörünün; iletişimi güçlü, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, yabancı dil bilen, sıhhat sektörüne hakim, tıbbi dokümantasyon ve bilgisayar bilgisine sahip işini “Sağlıkta Güler Yüz” ilkemize bağlı olarak yerine getiren personelimiz ile 16.12.2006 tarihinde Küçükçekmece Belediye Başkanı Sayın Aziz Yeniay’nın katılımlarıyla hizmete başlamıştır. Tıp merkezimiz 2008 yılında; her geçen gün artan hizmetimizin genişleme ihtiyacına enlem olarak gereksinimimizi karşılamak üzere var kullanım alanını ikiye katlamıştır. 2012 yılında gelişen nüfus yoğunluğuna sahip sıhhat alanında büyüyen ihtiyacı karşılayabilmek için Beylikduzu içerisine 1500m2 alana sahip yeni bir tesiste hizmetlerine devam etmektedir. 2014 Mayıs ayı itibari ile Sıhhat bakanlığı hususi hastaneler yönetmeliğinin değişmesi ile ortaya çıkan sınıflandırmalara uyum, ameliyathane, görüntüleme ve günümüz teknolojilerine sahip gelişmiş bir tıp merkezi ihtiyacını karşılamak maksadı ile Esenyurt içerisinde yapımı devam eden 2200m2 kapalı alanı bulunan yeşil alan, otopark, kafeterya hizmetini barındıran A Sınıfı Cerrahi Tıp Merkezimize geçiş yapacaktır.

Etik ve bilimsel kurallardan taviz vermeyen, insana saygılı Mediplus Tıp Merkezi kadrosundaki seçkin uzman doktorları ile teşhisten tedaviye bütün birimleri ile hizmet vermektedir.

Çağdaş tıp ekipmanları ile donatılmış merkezimiz 365 gün 24 saat sağlıktaki vizyonumuz olan gülümseyen, bilgili kadrosu ile hizmetinizdedir. Tıp Merkezimiz’ de bütün branş odalarımız birbirine bilgisayar sistemi ile bağlıdır. Doktorlarımız hastalarımıza ilişkin bütün dosyaları ve sonuçları bilgisayarlarından görebilmekte gerektiğinde ise rahatlık ile bu bilgilere uzaktan erişebilmektedir.

Hasta haklarına ve tıp etiğine sonuna kadar bağlı olan bizler sağlıkta gülen yüzümüz, özverili çalışmalarımız ile hep yanınızda olacağız. Polikliniklerimiz 7 gün 24 saat gereksinim duyduğunuz her an yanınızda olabileceğimiz şekilde yapılandırılmıştır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil

Özel Mediplus Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Mediplus Tıp Merkezi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir